Zapraszamy uczniów z terenu Gminy Kęty do rekrutacji do działania „Kęckie ekozabawy dla dzieci i młodzieży” w ramach projektu „Kęty – aktywnie i zielono”.
Przed nami cykl bezpłatnych warsztatów ekologicznych, artystycznych i edukacyjnych skierowanych do dzieci oraz młodzieży. Uczestnicy poprzez zabawę, eksperymenty i działania twórcze poznają zagadnienia związane z ochroną środowiska, recyklingiem i odnawialnymi źródłami energii.
REKRUTACJA ZOSTAJE PRZEDŁUŻONA DO 6 LIPCA 2026 R.
Warsztaty skierowane są do mieszkańców Gminy Kęty w wieku:
Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
O zakwalifikowaniu decyduje spełnienie kryteriów oraz kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania utworzona zostanie lista rezerwowa.
UWAGA – uczestnik może wziąć udział tylko w jednym, wybranym przez siebie działaniu w ramach projektu.
DZIAŁANIE 1: Kęckie ekozabawy dla dzieci (6-10 lat)
Tematyka:
DZIAŁANIE 2: Kęckie ekozabawy dla dzieci (11-14 lat)
Tematyka:
DZIAŁANIE 3: Kęckie ekozabawy dla młodzieży (15-18 lat)
Tematyka:
Termin realizacji: lipiec - październik 2026 r.:
Zadanie 1: 21.07.2026 r.
Zadanie 2: 28.07.2026 r.
Zadanie 3: 04.08.2026 r.
Zadanie 4: wrzesień/październik 2026 r. (termin i godziny zostaną ustalone po zakończeniu budowy placu zabaw)
Zadanie 5: 11.08.2026 r.
Liczba godzin: 10 h (5 spotkań po 2 godziny).
Godziny zajęć:
Zajęcia odbywać się będą w Miejscu Aktywności Mieszkańców (Rynek 13) oraz Parku Miejski w Kętach. Zajęcia nr 1, 2, 3, 5 będą odbywać się w Miejscu Aktywności Mieszkańców Rynek 13, 32-650 Kęty, w miejscu przystosowanym do udziału osób z niepełnosprawnościami. Zajęcia nr 4 będą zorganizowane w Parku Miejskim w Kętach – na nowym placu zabaw.
Aby wziąć udział, należy złożyć komplet dokumentów (formularz zgłoszeniowy, deklarację oraz oświadczenia):
Nie zwlekaj – liczba miejsc jest ograniczona! Dołącz do projektu i działaj aktywnie oraz ekologicznie.
Biuro Projektu
