Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaNabór wniosków o dofinansowanie dla budynków wielorodzinnych
Gmina Kęty - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Nabór wniosków o dofinansowanie dla budynków wielorodzinnych

Informujemy, że od 17 do 31 lipca 2025 roku prowadzony będzie nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”, realizowanego przez Gminę Kęty na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Dofinansowanie można uzyskać na wymianę źródła ciepła i poprawę efektywności energetycznej w budynku wielorodzinnym, czyli budynku, w którym wydzielono więcej niż 2 lokale, w tym przynajmniej 2 lokale mieszkalne.

Program skierowany jest do osób fizycznych, które spełniają określone kryteria dochodowe oraz posiadają tytuł prawny do lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym, a także do wspólnot mieszkaniowych obejmujących od 3 do 7 lokali mieszkalnych.

Więcej informacji o Programie znaleźć można na naszej stronie w zakładce PROGRAM „CIEPŁE MIESZKANIE”, dostępnej pod adresem: https://kety.pl/ii-nabor.html.

W ramach naboru przyjmowane będą wnioski dotyczące przedsięwzięć, których realizacja zaplanowana jest do października 2025 roku.

Zainteresowanych udziałem w programie prosimy o składanie wniosków w Urzędzie Gminy Kęty, przesyłanie pocztą na adres Urzędu lub  w wersji elektronicznej, za pośrednictwem platformy ePUAP lub systemem e-Doręczenia. Zalecamy skonsultowanie wniosku z pracownikami Wydziału Środowiska i Przedsiębiorczości przed jego złożeniem.

Regulamin uzyskania dofinansowania oraz wzory wniosków i inne dokumenty związane z Programem zamieszczone są poniżej w załącznikach.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Kęty, pokój nr 17 oraz pod numerem telefonu 33 844 76 00, wew. 128.

Złożenie wniosku nie jest jednoznaczne z otrzymaniem dofinansowania. Złożone deklaracje będą rozpatrywane według kolejności wpływu.

Galeria

  • 5148-akt-foto.jpg

Do pobrania