Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniamLegitymacja szkolna w kęckiej Dwójce
Gmina Kęty - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

mLegitymacja szkolna w kęckiej Dwójce

rok temu

Z inicjatywy Łukasza Grzywy Szkoła Podstawowa Nr 2 w naszej Gminie jest pierwszą szkołą, która umożliwia swoim uczniom aplikowanie o legitymację szkolną w formie elektronicznej. To ogromny krok w kierunku nowoczesności i wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji.

Legitymacje szkolne to dokumenty, które potwierdzają tożsamość uczniów i umożliwiają im korzystanie z różnych udogodnień, takich jak zniżki w kinach, muzeach czy miejskim transporcie. Dzięki elektronicznej wersji legitymacji, uczniowie mogą mieć zawsze przy sobie swoje dane, a tym samym uniknąć ryzyka zgubienia lub uszkodzenia tradycyjnej legitymacji papierowej.

Elektroniczna legitymacja szkolna jest dostępna dla każdego ucznia SP2 w Kętach, a wniosek o jej wydanie jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy wypełnić formularz i przesłać zdjęcie w odpowiednim formacie. Po weryfikacji danych, legitymacja zostanie przesłana na adres e-mail ucznia.

Cieszymy się, że szkoła w naszej Gminie wprowadza nowe rozwiązania, które ułatwiają życie naszym uczniom i przyczyniają się do rozwijania ich umiejętności w obszarze nowych technologii. Dzięki temu młodzi ludzie zyskują nowe doświadczenia i zdobywają cenne kompetencje, które na pewno okażą się przydatne w przyszłości.

Dlatego też zachęcamy pozostałe szkoły do skorzystania z możliwości uzyskania legitymacji w formie elektronicznej. To innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością ułatwi życie każdemu z nas i pomoże nam w codziennych czynnościach.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach


Galeria

  • mlegitymacja.jpg
  • mLegitymacja_szkolna-10.jpg